Araçlarımız

Şehirler arası nakliyat işlemlerinde taşıma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için en önemli unsurlardan bir tanesi nakliye aracıdır. Taşıma işleminizi yaptıracağınız aracın kapalı ve çelik kapalı ve süspansiyonlu olması gerekmektedir. Firmamız ev eşyası taşımacılığı için kullanmış olduğu nakliye kamyonlarını özel yapım çelik kasalar ile donatarak eşyalarınızın sarsıntısız ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz için kullandığımız nakliye araçlarımızın hepsi sınıfının en son modelleri olup 5 yaşından büyük nakliye aracımız yoktur. Tüm nakliye araçlarımız firmamıza ait reklam ve logoludur. Firmamız taşıma işlemlerinde kesinlikle taşeron kullanmamaktadır.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şehirler arası nakliye aracı grubuna sahip olan şirketimiz ev eşyalarınızın tespiti sonucu en uygun nakliye aracı ile taşımanızı gerçekleştirmektedir. Nakliye araçlarımızın hepsinde kasa içi ip bağlama yerleri olup, büyük ebattaki eşyalarınızın yolda devrilmesine karşı önlem alınmaktadır.

2+1 Nakliye Aracımız

2+1 Nakliye Aracımız

3+1 Nakliye Aracımız

3+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

5+1 Nakliye Aracımız

5+1 Nakliye Aracımız