Fabrika Taşımacılığı

Nakliye denildiği zaman akla bir malın yada eşyanın bir şehirden diğer bir şehre taşınması veya şehir içinde yeni bir adrese nakledilmesi geliyor. Günümüzde artık birçok nakliye firması insanları hayatını kolaylaştırmak için bu işi meslek haline getirmiş durumda fakat maalesef ki her nakliye firması istenilen verimi ve performansı göstermiyor. Hatta bazı firmalar sizi fazlası ile zarara uğratarak taşınma işlemlerinizi kabus haline getirebiliyor. Eşyalarınız zarar gördüğü zaman yalnızca maddi açıdan bir sıkıntı teşkil etmiyor, manevi değeri maddi olarak ölçülemeyecek olan anılarınız da zarar görebiliyor. Hal böyle iken size ve eşyalarınıza değer veren bir nakliyat şirketi bulmak ve yeniden güven oluşturmak zorlaşıyor. Taşınmanın getirebileceği olası sıkıntılardan kurtulmak ve bu işlemleri hem pratik hem de zevkli hale dönüştürmek için tam olarak güvenebileceğiniz bir firmaya her zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen birkaç önemli eşyayı yeni adresine teslim etmek gerekebileceği gibi bazen de yazlığınıza yeni eşyalar götürmeniz gerekebilir. Hatta iş veya mekan değişikliği sebebi ile ofisinizi yada evinizi bir taraftan diğer tarafa nakletmek gözünüzde büyüyebilir. Hayatın gereksinimlerinden biri olan taşınma yada nakliye problemlerinize kökten çözümler getirerek bu yükü tamamen omuzlarınızdan alan dev firmamız Ege Tur Nakliyat, 18 yıllık deneyimi ile sizleri memnun etmek için hazır bekliyor.

Kurumsal nakliye işlemleri de dahil olmak üzere her türlü hizmeti büyük bir profesyonellik ile veren firmamızın 1997’den beri itina ile yürüttüğü hizmetlerinden faydalanmak için 7 gün ve 24 saat boyunca açık olan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde nakliye deyince aklınıza gelen her türlü taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler arasında en zor nakliye türlerinden biri olan fabrika taşıma işi de vardır. Fabrika nakliyesini en güvenli şekilde gerçekleştirerek memnuniyetinizi iki katına çıkartmanın garantisini yalnızca Ege Tur Nakliyat’tan alabilirsiniz.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Bu zamana kadar nakliye işleri ile ilgili yaşanmış tüm olumsuzlukları kafanızdan silerek size yeni bir ufuk açan firmamız yeni hayatınızda kuracağınız ilk düzene ortak olarak, güzellikleri de beraberinde getirmeyi hedefliyor. Uzman bir ekiple yoluna kararlı adımlarla 18 yıldır devam eden Ege Tur Nakliyat, sektörün öncü isimleri olmayı sizlerin memnuniyeti sayesinde hak etti. Ekibimizin eğitimli olması ve tüm zorlukların üstesinden gelmesi sayesinde de-montaj ve montaj işleriniz güvenle halledilerek yüzünüzde güller açması sağlandı. Bundan sonra da gelişerek büyüyen firmamızda sizlerle el ele çalışmaya devam edeceğiz. 5 yılda bir yenilenen araç kadromuz ile gönlünüzü rahatlatarak eşyalarınızı güven içinde taşıyarak olası tüm tehlikelere karşı sigortalamayı da ihmal etmeden hizmet veriyoruz. Taşıma sırasında malların hasar görmemesi için seçilen malzemelerin kalitesinden tutunda elemanların titizliğine kadar inceliyoruz. Taşınma öncesi ücretsiz eksper kontrolü yapılması sağlayarak her türlü şeffaf bir hizmet vermeyi görev biliyoruz. Dileyen müşterilerimizin beyaz eşya montajını da tesisat sorunu olmadığı sürece gerçekleştirebiliyoruz. Tüm bu hizmetleri sadece siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için üstlenerek maddi durumunuzu sarsmadan nakliye işlerinizi yürütebilmeyi hedefliyoruz. Sizde bireysel yada kurumsal bütün nakliye hizmetlerimizden faydalanabilmek için iletişime geçerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları çağrı merkezimizi arayarak cevaplandırabilirsiniz. Üstelik parça eşya taşıma işleriniz için bile iletişime geçebilir, kullanılan malzemeler hakkında bilgi alabilir ve kişisel araçlarımız ile itina ile yerine ulaştırılacağından emin olabilirsiniz. Kalite odaklı çalışan ekibimiz ve 18 yıllık tecrübemiz ile sizlerin yüzünde ufakta olsa bir gülümse oluştuğunu görmek bizim gurur kaynağımız olacaktır. Ofis veya ev taşırken yaşadığınız sorunları bir kenara bırakarak yepyeni bir nakliyat deneyimine ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca kütüphane, kongre veya fuar merkezi gibi kurumsal nakliye işlerinde bile profesyonel şekilde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Tüm bunların dışında eşya depolama gibi zahmetli işlerinizi de yine aynı özenle gerçekleştirmekte ve hayatınıza kolaylıklar getirmeye devam etmekteyiz.