Fiyat Değil Kaliteyi Araştırın

15 yıldır sektör içinde olan ve günde en az 50 müşteri ile telefon görüşmesi yapan birisi olarak edindiğim tecrübeler doğrultusunda ev eşyasını taşımak için nakliye firması arayan tüketicilerin büyük bir bölümünün nakliye firmasından alacağı hizmetin içeriği ve kalitesinden ziyade taşıma fiyatı sorduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bayram ÇAÇANOĞLU

Bu tarz bir yaklaşım ve araştırma daha sonra hesapta olmayan sorunların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Neden mi? firma sizden eşyalarınızın hakkında ve taşınacağınız katların durumu hakkında bilgi almadan bir fiyat vermiş ise taşıma günü bunu sizler açısından dezavantaja dönüştürebilir. Nasıl mı? bir nakliye firmasından 2+1 ev eşyalarınızın İstanbul’dan Ankara’ya taşınması için fiyat istediniz ve firma size evinizin kat m2 olduğunu, kaçıncı katta oturduğunuzu ve asansör olup olmadığı gibi bilgileri sormadı ise taşıma günü eşyalarınız 2+1 ama çok, katınız yüksek, asansörünüz yok gibi bahanelerle sizlerden ekstra ücret talep edebilir, ki yazılan şikayetlerden de bunu anlayabiliriz.

Bu tarz bir olumsuzluk yaşamamak adına fiyattan ziyade alacağınız hizmetin içeriği kalitesi ve en önemlisi eşyalarınızın detayını mutlaka nakliye firmanız ile görüşmelisiniz. Bunun için kurumsal firmalar ile görüşerek ekspertiz talep edebilir ve en doğru kararı bu şekilde verebilirsiniz.

Firmamızdan şehirler arası nakliyat hizmeti almak için 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.