Hakkımızda

Firmamız İstanbul Maltepe’de kurulan bir aile şirketidir. 1997 yılında tek bir nakliye aracı ile sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız 2000 yılına gelindiğinde önce Avrupa yakası Levent şubesini daha sonra da İzmir şubesini hizmete açarak hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız bugüne kadar kat ettiği yolda şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri sunduğu tüm müşterilerine aynı ciddiyet ile hizmet vermekte ve çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Evden eve nakliyat, Türkiye’de şüphesiz en çok taşımacılık işleminin gerçekleştiği sektördür. Şirketimiz 1997 yılında sektöre ilk adım attığında hizmet veren firmaların hemen hemen hepsi müşterisine en iyiyi sunma çabası içinde olup sadece müşteri memnuniyetini gözetmekteydiler. Günümüzde ise firmaların büyük bir bölümü sadece para kazanma gayreti içerisine girmiş ve müşteri memnuniyetini gözetmemektedirler.

Tüm bunların aksine firmamız yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde ismini en iyi nakliyat firmaları arasına yazdırmayı başarmıştır. Şirketimiz evden eve nakliyat hizmeti sunan firmaların alması gereken tüm belgelere sahip kurumsal bir nakliye firmasıdır. Şirketimiz bünyesinde 10 adet kamyon, 4 adet kamyonet ve 2 adet panelvan bulunmaktadır. Tüm nakliye araçlarımız EGETUR Nakliyat reklam ve logoludur.

K-3 Yetki Belgesi

K-3 Yetki Belgesi

2+1 Nakliye Aracımız

2+1 Nakliye Aracımız

3+1 Nakliye Aracımız

3+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız

4+1 Nakliye Aracımız