Hastane Taşıma

Ülkemizde sağlık sektörü gerçekten gelişmiş durumda ve özel sektöre bağlı birçok hastane bulunmakta. Çoğu hastane de yerel bazlı değil Türkiye çapında açıldığından nakliye, taşıma, servis gibi şeylere ihtiyaç duyabiliyor. Bir hastane taşınabiliyor veya hatta farklı işlemlere uğrayabiliyor. Bu da şehirler arası nakliyat için farklı bir sektör demekten başka bir şey değil. Ancak hastane taşıma diğer nakliyat sektörlerine veya nakliyat alanlarına benzeyen bir nakliye değil. Özenin ve dikkatin hat safhada olduğu bir nakliye ve tek bir yanlış büyük maddi kayıplara neden olabilir. Nakliye yapılırken eşyanın nasıl yüklendiğine nasıl indirildiğine oldukça dikkat edilmelidir. Bunun doğru ve faydalı bir şekilde gerçekleşmesi için şehirler arası nakliyat firmaları arasından en iyisi seçilmelidir. Firmamızda uzun yıllardır bu sektördedir ve şuana kadar sayısız hastane taşıma görevinde bulunmuştur.  Hepsini de başarı ile gerçekleştirmiş ve bir sorun yaratmadan taşımıştır.

Hastane Taşıma

Nakliyenin birçok türü vardır kesinlikle ve hemen hemen hepsi şehirlerarası nakliyat gerçekleştirimeye müsaittir. Hastane taşımada bunlara dahildir ancak hastane taşımanın diğer nakliyelerden en büyük farkı en zoru olmasıdır. Antika eşya taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma,  şehirlerarası eşya taşıma vb. bilinen tüm nakliye türlerinden daha zordur. Sadece bu zorluğa sahip olduğu için bile bizim gibi işinde ehil nakliye firmaları tarafından yapılmalıdır. Bizler hastane taşınırken çeşitli önlemler alırız. Bunlardan bir tanesi nakliyat öncesidir ve sedye, yatak, tekerlekli sandelye gibi araçları küçültüp nakliye aracına yüklememizdir. Bu şekilde gereksiz yer kaybından kurtuluruz ve tüm hastane araçlarını tek bir araca sığdırabiliriz. Bunun yanında hassas olan oksijen tüpü, kat asansörü gibi malzemeleri özel kutulara koyar strafor ve köpükler ile muhafazaya alındıktan sonra araca yükleriz. Bu sayede bir sorun sonrasında hiçbir şey olmamış gibi sıfır hasar ile atlatır, eşyalarınızı gitmesi gereken yere tekrardan götürürüz.

Hastane Taşımacılığı

Profesyonel Hastane Taşımacılığı Hizmetleri – 0216 383 10 90

Hastane taşınırken nakliye esnasıda çok önemlidir. Bu yüzden nakliyeye çıkmadan önce nakliye güzergahlarını belirler, o alanda ki hava koşullarını tespit eder, ona göre nakliyeye çıkarız. Yani olası her sonucu ihtimallerimiz arasına koyar, ardından önlemini alır, öyle yola çıkarız. Özellikle uzun mesafeli şehirler arası nakliyatta buna çok dikkat ederiz. Diğer firmaların aksine hızlı ve riskli bir şekilde değil uzun ve risksiz bir şekilde yol alırız. Nakliye güvenine gerçekten önem verir ve bunun sağlanması için elimizden gelen herşeyi yaparız. Bunların dışında özen gösterdiğimiz olmazsa olmaz dediğimiz birçok nokta vardır ki bunları öğrenmek için en iyi seçeneğiniz firmamızı detaylı bir şekilde incelemenizdir.

Şehirler Arası Nakliyatta Hastane Taşıma

Eğer ki bir hastane ilçeden ilçeye veya ilçe içi taşınmıyorsa dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Aslında bunlar sadece hastane de değil tüm şehirler arası nakliyatlarda yapılmalıdır. Bunların en başında ise araç seçimi gelir. Şehirler arası nakliye de eğer ki doğru araç seçilmez ise yolculuk esnasında veya yolculuk sırasında sorunlar başgösterebilir. Bunlardan biri nakliye edilen ürünün iyi saklanmaması durumunda gerçekleşir. Eğer ki ürün iyi saklanmaz veya korunmazsa dışarı açılabilir ve bir tıbbi madde olduğundan diğer eşyalara zarar verebilir. Bunun yanında nereye istiflendiği de önemlidir. Eğer ki ürünlerin sıcaklık değerleri korunamazsa araç içinde sayısız sorun gerçekleşebilir. Bu şekilde de sadece diğer eşyalar değil aynı zamanda araçda zarar görür.

Hastane taşımacılığı ve şehirler arası nakliyat genel olarak bu şekildedir. Eğer ki hastane taşımaya ihtiyacınız olursa firmanızı uzakta aramanıza gerek yok. Bir telefon uzağınızdayız. Hastanenizi içinde ki tüm tıbbi ürünler ile güvenli bir şekilde taşımak tamamiyle bizim işimiz.