İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

Yaygın servis ağı sayesinde firmamız İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat hizmetlerini siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlara sunmaktadır. İstanbul, İzmir ve Ankara arası haftalık seferlerimiz ile parça ve komple eşyalarınızı firmamız aracılığı ile güvenli ve sorunsuz taşıma imkanı sunmaktayız.

1997 yılından beri evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunma garantisi vermektedir. Sürekli yenilenen ve değişen kurumsal yapısı ile sektörün en iyileri arasına adını altın harflerle yazdıran şirketimiz dünden bugüne olduğu gibi bugünden yarına aynı titizlik ve profesyonellikle çalışmaya devam edecektir.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

EGETUR Nakliyat olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin ev eşyalarını kendi eşyamızmış gibi görerek paketleme, mobilya sökme ve montaj işlemlerini en iyi şekilde yaparak sizlerin memnuniyetini sağlamaktır. Amacımız sadece para kazanmak değil, bizi tercih eden müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalarak bizleri her zaman gözü kapalı tercih etmelerini sağlamaktır.

İster komple ister parça ev eşyalarınızı yüksek standartlarda kaliteli bir hizmet alarak uygun nakliye fiyatlarıyla taşıma imkanı için şirketimiz ile görüşebilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Ankara’dan Türkiye’nin 81 il ve ilçesine parça ve komple eşya transferi gerçekleştirmekteyiz. Her daim sizler için hali hazırda nakliye araçlarımız bulunmaktadır. Tüm nakliye kamyonlarımız firmamız reklam ve logolu olup, kesinlikle taşeron kullanmamaktayız.

Firmamız özellikle şirket çalışanlarına yönelik yapmış olduğu çalışmalar ile birçok şirketin personel ev eşyası taşımacılığını yapmaktadır. Gerek teklif aşaması sırasında gerekse ödeme konusu kolaylıklar sağlanmaktadır. Sizlerde bir kurumda çalışıyor ve ödemenizi kurum yapıyorsa firmamızı arayarak taşıma işleminizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz.