İstanbul Bodrum Arası Nakliyat

Ülkemizin en çok nüfüsa sahip ili kuşkusuz İstanbul ve buradan yapılan nakliye çıkışlarına baktığımızda genelinin tatil bölgelerine doğru olduğunu görebilirsiniz. Ülkemizde de tatil amacıyla sıkça tercih edilen bir yer söylemek gerekirse Bodrum ‘u rahatlıkla örnek gösterebiliriz. Buradan çıkaracağımız sonuç ise oldukça basit aslında. İstanbul nakliyelerinin çoğu İstanbul Bodrum arası gerçekleşmekte. Şehirler arası nakliyat ise hiçte kolay bir şey değil ve çoğu firma tarafından yapılamamakta. Şehirlerarası nakliyat yapan firmaların çoğu da ya bu işi kitabına göre yapmamakta ya da kaçak bir şekilde yapmakta. Böyle oluncada düzgün bir nakliye gerçekleşememekte. Bunun içinde yapılması gereken bizim gibi şehirler arası nakliyatta tecrübeli şehirler arası nakliyat firmaları ile çalışmak. Firmamız sizlere sadece ilçe içi nakliyatta en iyisini değil aynı zamanda şehirler arası nakliyatta da en iyisini sunmakta. Nakliyatı gerçekleştirirken kaliteli gerçekleştirmek adına birçok şeyi yapmakta. Nakliye öncesi, nakliye esnası ve nakliyat sonrasında sayısız şeye dikkat etmekte.

İstanbul Bodrum Arası Nakliyat

İstanbul ile Bodrum arası nakliyat bir şehirden bir ilçeye ait olduğu için şehirler arası nakliyat sınıfına giriyor. İstanbul ile Bodrum arasıda uzun mesafelere denk geldiğinden kolay bir nakliyat olmuyor. Bu nakliyat çeşidinin birde farklı bir boyutu var. Genelde tatil dönüşlü nakliyatlar olduğundan birde taşınan eşyaların geri dönüşü oluyor. Bunuda firmamız sizlere aynı şekilde sağlıyor. Şehirler arası ev taşıma genelde bir büyük araç ya da iki orta boy araç ile gerçekleşmekte. Firmamız da araç bakımından hiç bir sıkıntı bulunmamakta. Eğer ki taşınacak eşyalarınız azsa küçük bir araç bile yeterli olabiliyor.

profesyonel-ekip

İstanbul Bodrum Arası Profesyonel Nakliye Hizmetleri

İstanbul ve Bodrum arası kısa yollar genelde riskin yüksek olduğu, ağır araçlara uygun olmayan yollar olduğundan tarafımızca tercih edilememekte. Bunun yanında uzunluğun biraz daha uzun olduğu ancak güvenin %100’e yakın olduğu yollar tercih edilmekte. Bir taşıma minimum 24 saatte taşınmakta. Taşıma öncesi eşyalar belirlenmekte, sınıflara ayırılmakta. Maddi ve manevi değeri yüksek olan eşyalar ise ayrı bir kategoride değerlendirilmekte. Televizyon, bilgisayar, monitör gibi eşyalar ise özel koruma yolları ile taşınmakta. Eşyalar istediğiniz taktirde sigortalanabilmekte. Ancak sigortalanmadan önce dışı patlak plastikler ile kaplanmakta, ardından bir kutuya konmakta. Kutu da strafor köpükler ile doldurulmakta. Bu şekilde nasıl bir darbe alırsa alsın etkisi oldukça az hissedilmekte. Bu sayede de ürünleriniz zarar görmeden kazaları atlatmakta, tek parça halinde ulaştırılacağı yere ulaştırılmakta. Eğer ki kaza şiddeti çok büyük ise eşyalara bir zarar geldiği taktirde eşyalarınız sigortalı olduğundan maddi olarak eşyaların zararı karşılanabilmekte. Manevi değeri yüksek olan ürünler içinde maddi değerleri karşılanmakta.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat gerçekleşirken başlangıç ile bitiş noktası arasında her şey tarafımızca planlanmakta. Bu konuda tecrübeye sahip olduğumuz içinde birçok şey bizim için yeni olmamakta. Bu sayede her adımı daha kolay planlayabiliyor her adımı ön görebiliyoruz. Bununda eşyalarınızın güvenle taşınması için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok.

Ayrıca şehirler arası nakliyatta diğer firmaların çoğu zaman önem göstermediği paketleme,  yerleştirme gibi birçok şeye önem veriyor ve ürününüzün güvenle taşınmasını sağlıyoruz.

Uzun lafın kısası firmamız sizlere özellikle İstanbul Bodrum arasında en iyi nakliyeyi sunuyor ve kalite, güvenle taşıma gibi tüm değerleri sağlıyor. Diğer firmaların yapmadığı birçok şeyi yaparak bariz bir fark ortaya koyuyor. Sizlerde en iyi nakliyeyi istiyorsanız yapmanız gereken şey belli, firmamızı denemek. Eminim ardından firmamızı denediğinize pişman olmayacaksınız.