Kurumsal Taşımacılık

Taşınmanın veya bir yerden bir yere herhangi bir eşya nakletmenin en riskli tarafı seçtiğiniz nakliye firmasının deneyim sahibi olmamasıdır. Bu faktör göz önünde bulundurulmazsa eşyalarınız tahmin ettiğinizden çok daha fazla hasar görebilir ve sizi maddi manevi zarara sürükleyebilir. Eşyalarınız zarar gördüğü zaman sadece maddi olarak zarar görmezsiniz. Onlarla olan hatıralarınız da zarar görür. Çok sevdiğiniz ve manevi değeri yüksek olan eşyalarınızın özenle korunmasını ve nakledilmesini istiyorsanız seçtiğiniz nakliye firmasının tecrübeli olmasına dikkat etmelisiniz. EGETUR Nakliyat olarak biz; 1997 yılından bu yana kusursuz bir hizmet ve tecrübe ile sizlere hizmet veren bir nakliye firmasıyız. Eşyalarınız ile birlikte güveninizi de taşıdığımızı göz önüne alarak 18 yıldır her türlü nakliye işinizi onur ve gururla üstlenmekteyiz. Evden eve nakliyat denildiği zaman Türkiye’nin her bir köşesine hizmet veren araçlarımızla hizmetinizde olduğumuz gibi, parça eşya taşıma veya kurumsal taşınma işlerinizde de sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Gerek şehirler arası nakliye probleminizi gerek ise şehir içi nakliye sorunlarınızı en güzel yöntemlerle çözüme kavuşturmak için 7 gün 24 saat sınırsız hizmet veren firmamız sizlerden tam puan almaya devam ediyor. Kurumsal taşımacılık zorlu bir iştir fakat deneyim sahibi firmamız sayesinde bütün kurumsal nakliye işleriniz pratik bir şekilde halledilmektedir.

Kurumsal Taşımacılık

Tüm Türkiye Geneli Kurumsal Taşımacılık Hİzmetleri

Eşyalarınıza gösterdiğimiz özeni bütçenize de göstererek sizi fazla zorlamayacak ödeme seçeneklerimiz ile nakliye işlerinizi daha da kolaylaştırıyoruz. Taşınabilir eşyalarınızı özenle ve kaliteli malzemeler ile paketleyerek yeni adreslerine firmamıza ait çelik kasa kamyonlar ile taşıyoruz. Her biri özel olarak eğitim görmüş uzman kadromuz sayesinde eşyalarınız olası tehlikelere karşı koruma altına alınarak paketlenmektedir. İç ve dış yüzeyi eşyalarınızın çizilip kırılmaması için özel olarak üretilmiş büyük hava baloncuklu ve kraft malzemeler ile sarılıp sarmalanarak korunan büyük ve küçük eşyalarınız firmamız tarafından her türlü hasara karşı sigortalanarak itina ile taşınmaktadır. Montaj elemanlarımız gereken tüm eğitimi alarak nakliye alanında uzman hale getirilmiş ve sizin istekleriniz doğrultusunda de-montaj işlemlerinizi de yapabilmektedir. Eğer tesisat problemi yok ise beyaz eşyalarınızın taşındıktan sonra yeni mekanlarına kurulumu yapılmaktadır. Üstelik nakliye sorumluluğunuzu üstlendikten sonra her an sizinle irtibat halinde kalıp her türlü isteğiniz göz önüne alınmaktadır.

Bireysel ve kurumsal nakliye işlemleriniz için sizlere belirtilen iletişim numaraları ile irtibata geçerek 7\24 sınırsız hizmet alabilmeniz mümkündür. Firmamız bünyesinde parça eşya taşıma işleriniz de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bir parça eşyanıza bile gereken tüm özen gösterilmekte ve kendi özel araçlarımızla gideceği yere ulaştırılmaktadır. Fiyatlandırma, eşya sayınıza göre ve nakliye olacağı bölgeye göre yapılmakta olup, Türkiye’nin her köşesine hizmetimiz mevcuttur. İzmir ve İstanbul şubelerimize iletişim bilgilerimizden ulaşarak bulunduğunuz ilden istediğiniz ile nakliyat ihtiyacınızı iletebilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu nakliye deneyimimizden yola çıkarak tüm sorunları ortadan kaldırarak ilerleyen firmamız, fuar ve kongre nakliyesi gibi görevleri de üstlenmektedir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak bu günlere gelmiş olan Ege Tur Nakliyat, bünyesinde 5 yaşından büyük araç asla barındırmaz. İlk başta Akdeniz Bölgesi veya Ege Bölgesi’nde bireysel yada kurumsal nakliye firmasına ihtiyaç duyarsanız her an ve her dakika hizmete hazırız. Bu bölgelerde daha hızlı ve daha pratik çözümler üretebildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline sınırsız hizmetimiz vardır. Ayrıca belirtmek isteriz ki eşya depolama ve ofis taşıma gibi nakliye işlemleriniz de itina ile gerçekleştirilmektedir. Her daim ulaşılabilir firmamızdan kesinlikle memnun kalacaksınız. İletişim için sayfamızın iletişim bilgileri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.