Nakliyat Firmaları Tarafından Verilmeyen Hizmetler

Evden eve nakliye firması tercih etmemizin nedeni taşınırken bir çok iş içinde yeni evimize biran önce hasarsız bir şekilde taşınmaktır. Şehirler arası nakliyat işlemi zor ve stresli olduğundan en azından eşyaların taşınmasını nakliye firması ile halletmek doğru bir adım olsa gerek. Ancak bu süreçte şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmaların verdikleri birçok hizmet varken sunmadıkları bazı hizmetlerde bulunmaktadır. Şimdi bu hizmetlerin neler olduğunu öğrenelim.

Klima Sökme ve Montajı; birçok nakliye firması klima sökme ve montaj işini üstlenmez. Klima sökme ve montaj işlemi teknik bilgi gerektiren ve çıkabilecek aksiliklerde ekipmanın klimayı söken ekibin elinde olması gerekmektedir. Örneğin klimalarda bulunan gazın kaçması sonucu yeniden gaz ilavesi yapılması gerekmektedir. Bu nedenle firmaların bir çoğu klima işlemleri için hizmet vermemektedirler. Klima sökme ve montajı hizmeti sunduğunu iddia eden firmalara da güvenmemeniz gerektiğini belirtiriz.

Kurumsal Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Nakliyat İşlemlerinizde Kurumsal ve Referanslı Firmaları Tercih Ediniz…

Korniş ve Perde Montajı; şehirlerarası nakliye şirketlerinin vermediği bir diğer hizmette korniş ve perdelerin montajıdır. Nakliye şirketleri duvar delme gibi matkaplık işlemlerin bir çoğunu yapmazlar. Korniş ve perde montajları zaman alan ve temizlik açısından taşımadan önce yapılması gereken işlemler olduğundan taşıma öncesi bu tarz işlerinizi halletlemenizi öneririz.

Duvara Monte Edilmesi Gereken Mobilya Montajları: Bu hizmetin yerine getirilmesi için yine duvarın bir matkap ile delinmesi gerektiği için şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmalar bu işe yanaşmazlar. Mobilyanın montaj ve demontajını yapan nakliyat firmaları bu mobilyanı duvara monte etme işine yanaşmazlar. Artık birçok evden bulunan özel dizayn mobilyaların birçoğu duvara bir kaç yerden monte edilerek kullanılmaktadır. Bu tür mobilyalarınız var ise nakliyat firmanız ile mutlaka paylaşın.