Nakliyat Firmanızla Her Detayı Paylaşın

Ev taşıma sürecinizde anlaştığınız nakliye firması ile ne kadar çok belirsiz durum varsa nakliye işleminiz o oranda sıkıntılı ve stresli geçebilir. Bu belirsiz durumlar sizin ve anlaştığınız anlaştığınız firma arasındaki bilgi alışverişidir.

Peki Ne Yapılmalı ?

Taşınmaya karar verdiğinizde veya taşıma gününüz kesinleştiğinde taşınacak eşyalarınızın detaylı bir listesini oluşturun. Bu liste ne işinize yarayacak? Nakliye firmalarından teklif aldığınızda bu liste sayesinde en doğru teklifi almış olursunuz. Sonrasında anlaştığınız firma ile bir sözleşme imzalayın. Sözleşmede anlaştığınız fiyatı ve diğer belirsiz durumları mutlaka belirtiniz.

Nedir Bu Belirsiz Durumlar?

Anlaştığınız fiyata herhangi bir ek ücretin dahil olup olmadığı (KDV, paketleme, yemek vb). Eşyaların paketlenmesi kime ait ve ne şekilde yapılacağı? Taşımaya kaç işçiyle gelinecek? Nakliye aracının ölçüleri neler? Hatta gelecek olan kamyon firmaya mı ait ve plakası.

Yıllardır sektör içinde olan bir firma olarak tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz ki kesinlikle memnun kalmayan bir müşteri yukarıda yazmış olduğumuz belirsiz durumları ihmal etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Artık endişelenmenize gerek kalmadığını söyleyebiliriz. İyi bir taşınma deneyimi yaşamanız için nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Tüm belirsizlikleri ortadan kaldırıyoruz.

Artık iyi bir taşınma deneyimi yaşamanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Belirsizlikleri ortadan kaldırın, onları işin başında görmezden gelirseniz muhakkak tekrar karşınıza çıkacaktır. Artık işin başında mı ortasında mı yoksa sonunda mı karşınıza çıkar bilemiyorum. Yine belirsizlik :)), belirsizlikleri netleştirin ve stressiz taşının.