Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Her sektörün kendi içinde bir fiyatlandırması ya da kendi içinde bir ücretlendirmesi vardır. Bu belirlenirken oldukça değişik sebeplere göre belirlenebilir ve söz konusu sektör nakliye olduğundan da genelde fiyat alınan yol, taşınacak malzemelerin ağırlığından çıkar. Ancak bu sizlere kargocu mantığında ki nakliyeyi getirmesin. İkisi arasında gerçekten fark var ve nakliye daha yumuşak. Şehirlerarası ev taşıma söz konusu olduğunda da hep tartışılan bir konu olur bu. Ancak burada ilk olarak yapılan yanlış şehirler arası nakliyatın bir emek olmasının unutulmasıdır. Bu yüzden bu işin bir fiyatı olmaz ancak ücreti olabilir. Şehirler arası nakliye işlemlerinde ücrette dediğimiz gibi değişkenlik gösterebilir. Bu bir ev taşıma ise ücreti farklı, bir ofis taşıma ise ücreti farklı, bir hastane taşıma ise ücreti farklı olur. Bu noktada önemli olan şeyler işin zorluğu, alınacak yol vb. şeylerdir. 3+1 bir ev taşınacaksa eğer eşya yükü ağır olduğundan ücrette de artma olur ancak 2+1 bir ev taşınacak olursa eşya yükü azalacağından nakliyenin ücreti daha az olur.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

En Ekonomik Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları İçin Lütfen Firmamızla İletişime Geçiniz…

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Türkiye’nin tüm illerine nakliye hizmetimiz mevcuttur. Gerekli izinler sağlandığında yurt dışı bir çıkış bile gerçekleşebilir. İstanbul – Ankara, İstanbul – İzmir, Ankara – İzmir gibi popüler olarak tabir edebileceğimiz bir sürü nakliyat güzergahı vardır. İstanbul ile İzmir arası yaklaşık 570 kilometre iken İstanbul ile Ankara arası yine yaklaşık 450 kilometredir. Araç ile taşındığı taktirde İstanbul – Ankara arası uzaklık daha az olduğundan şehirlerarası nakliyat ücreti daha az olur. Ancak tam tersi olarak İstanbul – İzmir arasına bakıldığında ücret daha yüksek çıkar. Bunun yanında birde İzmir – Ankara olarak bakacak olursak arada ki uzaklık 600 kilometre civarlarında olduğundan bu iki şehir arasında ki nakliyat daha fazla edecektir. Aynı şekilde bu ofis, hastane, fuar gibi nakliye türlerine bağlı olarak artar veya azalır.

Nakliye fiyatı ek hizmetlere bağlı olarak da değişebilir tabi. Mesela sizler aynı zamanda nakliye ürünlerinizin sigortalanmasını istiyorsanız birde ortaya sigorta ücreti çıkar. Bu ücret elbette çok pahalı olmaz ancak eşyalarınızın değeri ile bir orantısı olur. Yani ne kadar değerli eşyanız varsa sigorta ücretide o kadar yüksek çıkar. Ne kadar değersiz eşyanız varsa sigorta ücreti o kadar düşük çıkar.

Normal bir şehirler arası nakliyat gerçekleştirirken bu işi tüm kuralları ile yaparız ve taban ücret belirlendikten sonra yasa dışı olan hiçbir ücret talep etmeyiz. Fatura almama, eşyaları güvenle araca koymama gibi şeyler bunlar. Buda kuşkusuz bizim şehirler arası nakliyat firmaları arasında ki farkımızı belirliyor. Zaten bu işi gerçekten yapan, hakkıyla ödeyen hiç kimse bu tarz şeylere yönelmez. Ne olursa olsun şehirler arası nakliyatta ürünleri güvence altına alma, doğru şekilde yerleştirme, doğru şekilde indirme gibi prensiplerimiz vardır ve asla bunlardan taviz vermeyiz. Nakliyeyi başarılı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmek birinci önceliğimizdir ve bu öncelik sağlanmadan da hiçbir şeye adım atmayız. Sizlerde hem kaliteli hemde ücrette uygun bir firma arıyorsanız firmamız EGETUR nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Şehirler arası nakliyatta uzun yıllardan beri var olan tecrübemiz ile amacımız nakliyenizi en iyi şekilde gerçekleştirmektir. Nakliye öncesi ve nakliye sonrası da her zaman desteğimizi sağlarız. İşi yarı yolda bırakma, tamamlamama veya başlamama gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.