Şehirler Arası Nakliyatta Yaz İndirimi

Ev eşyası taşımacılığı yoğun olarak yaz aylarında gerçekleştirilmektedir. Bunun başlıca sebepleri okulların kapanması, havaların güzel olması, asker, polis ve eğitimcilerin tayin döneminin yaz ayına denk gelmesidir.

Firmalar yaz döneminde çeşitli kampanyalar düzenleyerek bu büyük pastadan pay alma peşindedirler. Bizde firma olarak 2016 yaz ayları için firmamızla enaz 1 hafta öncesinden yapılan anlaşmalarda şartsız ve koşulsuz %10 indirim uygulamayı başlatmış bulunuyoruz.

Şehirler arası nakliyat hizmeti alırken güvenilir, kurumsal bir firma aracılığı ile ekonomik taşınmanın ayrıcalığını yaşayın. Hepsi firmamıza ait olan 10 adet Mercedes-Benz nakliye kamyonları ile bu yaz büyük bir taşıma sirkülasyonunu gerçekleştirmenin hedefi içindeyiz.

Profesyonel Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Özellikle asker ve polis taşınmalarında firmamız ile toplu yapılacak sözleşmelerde bu oran yapılan karşılıklı görüşmelerde daha da artırılabilir. 1997 yılından beri şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sunan ve %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla taşınmak için bize telefon veya e-mail yoluyla iletişim sağlayabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetimiz İçinde Neler Var?

– Tüm ev eşyalarınızın havalı naylonlarla paketlenmesi
– Mobilyalarınızın uzman montörlerimizce de-montaj ve montajının yapılması
– Beyaz eşyalarınızın bağlantılarının sökülüp-monte edilmesi
– Askıdaki elbiselerinizin özel portatif askılı dolaplarla taşınması
– Tüm mutfak ve salon eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi

Not: Avize montajı ve duvar delme işlemleri tarafımızca verilmemektedir.

Tüm bu hizmetler profesyonelce ve titizlikle yapılmaktadır. Şehirler arası taşıma yaparken aklınızı kurcalayan tüm sorunları firmamızla bertaraf edecek ve rahat bir taşıma işlemi gerçekleştireceksiniz.

İndirimli Fiyatlarınız Sadece İstanbul ve İzmir’den Yapılan Taşımalar İçin Mi Geçerli?

Tabii ki hayır. Örneğin Kayseri’den Diyarbakır’a taşınacaksınız. Firmamız İstanbul ve İzmir’den Kayseri’ye taşımasını gerçekleştireceği bir müşterimizin tarihini sizlerin taşıma tarihine denk getirerek sizleri de Kayseri’den Diyarbakır’a indirimli fiyatlardan yararlanmanızı sağlayacaktır.

Şehirler arası nakliyat hizmeti alacak olan siz saygı değer müşterilerimize önerilerimiz lütfen korsan ve amatör firmalardan uzak durunuz. Sizlere çok uygun fiyat veren firmalara güvenmeyiniz. Firmalardan almış olduğunuz fiyatları çok iyi bir değerlendirme süzgecinden geçirin.

Tüm şehirler arası nakliye hizmetleri için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.