Şehirler Arası Parsiyel Taşıma

Şehirler arası parsiyel taşıma günümüzün en çok kullanılan sektörlerinden biri ve kullanımı her geçen gün artıyor. Ancak parsiyel taşıma günümüzde kargoculuk vb. işlerle sıkça karıştırılıyor ve gerçek değeri düşüyor. Parsiyel taşıma ile kargoculuğun mantığı aynı olsa da temelde aynı şeyler değildirler. Parsiyel taşıma daha çok şehirler arası nakliyat sektörünün bir alt sektörüdür. Bunu da her şehirler arası nakliyat firmaları yapmaz. Sadece bu işi gerçekten yapan, uzun süredir bu işte olan bizim gibi firmalar yapar. Bizde Türkiye genelinde şehirler arası nakliye hizmeti verdiğimiz için parsiyel taşıma hizmeti de verebiliyoruz ve bu hizmetimizi Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleştiriyoruz. Parsiyel taşırkende nakliye üzerine kurduğumuz değerlerden şaşmıyor, işinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Kargoculuktan çok daha üstün bir hizmet sunarak ürününüzün gideceğe yere güvenle gitmesini sağlıyoruz.

Şehirler Arası Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşıma farklı bir işlemdir. Örneğin bir şehirler arası ev taşıma mevcutsa ve ilgili güzergahta taşınacak parça ürünler varsa gerçekleşir. Bunu bir örnekle açıklamak daha iyi olacaktır. Diyelim ki A şehrinden C şehrine gidiyorsunuz ve ev taşıyorsunuz. Arada birde B şehri mevcut. B şehrinde bulunan biri de ürünün C şehrine gitmesini istiyor. Bu durumda biz firma olarak B şehrinde duruyor, parsiyel ürünü alıyor ve ardından tekrar C şehrine yola koyuluyoruz. Ancak burada öncelik A şehrinden çıkan ev taşımadadır. Yani ilk olarak ev taşıma işlemi gerçekleşir, ardından da ilgili ürün teslim edilir. Şimdi birçok kişi bunun kargodan farkı ne diye sorabilir.

Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılık

Profesyonel Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri

İlk olarak ürününüz güvenle taşınır. Yani  araç içinde hasar görmez, dikkatli bir şekilde yerleştirilip, dikkatli bir şekilde indirilir. Araca yüklenmeden önce bir kutuya korulur ve çevresi plastik koruyucu ile sarılır. Bu sayede de nasıl bir darbe alırsa alsın dayanıklı olur ve en az zararla atlatır. Ancak bir kargo firması bunu sağlayamaz. Ayrıca parsiyel taşıma çok daha uygundur ücret bakımından. Bunun dışında çok fazla hacimde ki ürünler de taşınabilir bunla. Parsiyel taşıma da her şeye özen gösterildiği gibi ürünün alıcıya zamanıda teslim edilmesine de özen gösterilir. Zira 2 gün sonra teslim edilecek dendiyse 2 gün sonra teslim edilir. Asla bir gecikme vs. olmaz.

Parsiyel taşımanın güzel yanları bununla bitmiyor. Bizler bir kargo değil nakliye firması olduğumuz için ürünleri sigortalatabiliyoruz. Eğer sizinde ürününüz maddi veya manevi açıdan değerli bir ürünse sigortalatabilirsiniz. Bu sayede yolda bir kaza sonucu ürüne zarar geldiğinde ederini kargodan temin edebilirsiniz. Bu şekilde de maddi kaybınız yok denecek kadar az olur. Ancak manevi kayıp bilinmez tabi.

Şehirlerarası nakliyat için parsel taşıma böyledir. Parsiyel taşıma alan küçükse ilçeden ilçeye de olabilir. İstanbul ve Ankara’da bunun örnekleri sık sık yaşanmaktadır. Bizde parsiyel taşıma da uzun yıllardır olduğumuzdan bu işi kuralına göre yapmaktayız. Tecrübemiz ile ürününüzü güvenli bir şekilde taşıyıp adrese güvenli bir şekilde teslim etmekteyiz. Her ne kadar parsiyel taşımacılığa olan ihtiyaç azalsa da firma olarak parsiyel taşımayı sürdüyoruz. Genel olarak ülkemizin 81 ilinde de araçlarımız bulunduğundan parsiyel nakliyat bizim için çok da zor olmuyor.

Sizde güvenilir bir şekilde parsiyel taşıma hizmeti istiyorsanız, ürününüzün bizim gibi işini bilen bir firma tarafından taşınmasını istiyorsanız telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanında internet adreslerimiz ile de ulaşabilirsiniz. Çağrılarınıza 7/24 cevap bulacağınızın garantisini verebiliriz. Gerek şehirlerarası gerek şehir içi hiç fark etmez, her türlü nakliyenizi firmamızla çözebilirsiniz.