Tablo ve Sanat Eseri Taşımacılığı

Yükte hafif pahada ağır deyimini kullanabildiğimiz pek fazla ürün yok bu zamanlarda. Ya mücevher gibi bir şey oluyor ya yeni bir teknolojik ürün oluyor ya da bir sanat eseri oluyor. Yükte hafif pahada ağır sanat eserlerinin de ilk sırasında tablolar geliyor. Ülkemizde belki sanat çok gelişmediği için tablo nedir, tablonun değeri ne gibi sorular yanıtsız kalabilir ancak Türkiye’de birçok önemli sanat eserine ev sahipliği yapabiliyor. İster tablo olsun ister farklı bir ürünü genelde ülkemize geldiğinde tek bir şehirde durmuyor, birçok şehirde dolaşabiliyor. Ya da özel olarak yurt dışından bir ürün geldiğinde de varış noktasına sağ salim ulaşması sorun olabiliyor. Bu noktada da devreye biz giriyoruz işte. Tamamen güvenilir bir şekilde sanat eserini veya tabloyu varış adresine taşıyoruz. Şehirlerarası nakliyat firmaları içinde bunu yapan çok firma yokki bizde bu sayılı firmalardan biriyiz. Bugüne kadar bunun üzerine sayısız teslimat gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeyede devam edeceğiz. Tablo taşımacılığı yaparken standart şehirlerarası nakliyat kurallarına bağlı kalmıyor, ürünün en iyi şekilde karşı tarafa ulaşabilmesi için çeşitli şeylerde yapıyoruz. Bu ve bunun gibi nedenlerden ötürü de daima lider bir firma haline geliyoruz.

Profesyonel Tablo ve Sanat Eseri Taşımacılığı

Tablo Taşımacılığı

Türkiye Geneli Profesyonel Tablo Taşımacılığı

Tablo ve sanat eseri taşımacılığı dendiğinde her ne kadar kulağa basit bir şeymiş gibi gelse de biz bu işi basit bir işcesine yapmıyoruz, dikkate alarak yapıyoruz. Dikkatimizin eseri de nakliye öncesinde başlıyor. Tablonuzu veya farklı bir sanat eserinizi aracımıza yüklemeden önce ilk olarak plastik baloncuklar ile çevresini iyice kaplıyoruz ve tüm yüzeyinin kapandığına emin oluyoruz. Ardından ilgili eşyanın hacmi doğrultusunda bir kutu buluyor dört bir tarafını strafor adını verdiğimiz köpükler ile dolduruyoruz. Ardından ürünü içine koyuyor güvenli bir şekilde yerine oturtuyoruz. Eşyanın kutusunu kapatıp çevresini bantlıyoruz ve güvenli bir köşeye koyuyoruz. Bu şekilde ürününüzün araç içerisinde ki güvenliği sağlanmış oluyor. Ancak birde araç dışı güvenlik var ki bunlar her zaman nakliye firmasına bağlı şeyler olmayabilir. Mesela olası bir kaza tabloya zarar verebilir, bu her zaman %100 olarak engellenemez ancak bunun içinde önlemler alınabilir. Bu önlemlerin ne olacağına değinelim şimdi de biraz isterseniz.

Öncelikle şehirler arası nakliyat yaparken aracımınızı işinde ehil bir şoförün sürdüğünden emin olabilirsiniz. Bu sayede tüm güzergah boyunca ürün büyük bir dikkatle taşınıyor. Hiçbir trafik kuralı ihlal edilmiyor. Bunun yanında kazayı tetikleyebilecek olası şeylere karşı önlemler alınıyor. Mesela kötü bir hava koşulu kazayı tetikleyebilir. Bu yüzden kış mevsimindeyse kesinlikle kış lastikleri takılmadan yola çıkmıyoruz, gideceğimiz güzergahta ki yüksek riskli alanlardan kaçınıyoruz. Kısacası kazaya sebebiyet verebilecek her şeyden olabildiğince uzak duruyoruz. Böyle olunca da tabi ortada bir güven sağlanmış oluyor. Biz bu tarz önlemleri şehirlerarası ev taşıma içinde yapıyoruz ancak tablo taşımacılığı özel bir sektör olduğundan özel bir ilgi görüyor. Taşınan şeyinde çoğu zaman manevi değeri maddi değerinden yüksek olabiliyor. Bu yüzden hemen hemen her ince ayrıntıya dikkat ediliyor. Şehirler arası nakliyat kulağa geldiği gibi kolay değil. İşin inceliği bilinmediğinde de hiçbir şey garanti konumuna girmiyor. Bu yüzden bizim gibi işini güvence altına alan, her adımını takip eden firmalarla çalışmanızda fayda var.

Sizlerde tablo taşımacılığında hangi firmayı seçeceğinize karar veremiyorsanız Ege Tur Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Yukarıda saydığımız tüm iyi nitelikleri taşımasının yanında başarılı bir nakliyat için elinden gelen her şeyi yapacak durumda. Manevi değeri yüksek taşımacılıklarda da bunun önemi tartışılamaz.