Üniversite ve Eğitim Kurumu Taşıma

Nakliyat konusu çok hassas ve uzmanlık gerektiren bir mevzu olduğundan, herhangi bir firmaya bırakılamayacak kadar kıymetlidir. Özellikle de kurumsal taşımacılık söz konusu olduğunda durumun ciddiyeti iki kat artar. Karışıklıklara ve kayıplara mahal vermeden, eşyalar ve dosyalar zarar görmeden büyük bir dikkatle taşınması gereken kurum malları, uzman bir ekip tarafından kaliteli malzemelerle taşınmalıdır. Ege Tur Nakliyat olarak 18 yıldır çeşitli nakliye işlerinizde size yardımcı olmaya çalışan dev firmamız, kurumsal nakliye işlemlerinizde de sizlerin arkasında durmayı başarmıştır.

Okul, arşiv ve kütüphane taşımacılığı gibi farklı kurumsal nakliye işlemlerini itina ile yerine getiren firmamız, üniversitelerin binalarını taşıma işlemlerine de zevkle yardım etmektedir. İlgili kurumun istekleri ve beklentileri göz önüne alınarak karşılıklı oluşturulan plan çerçevesinde hareket eden firmamız, nakliye süresince üniversitenin her türlü eşyasını sigorta altına almaktadır. Uzman bir ekiple çalışan Ege Tur Nakliyat, taşıma öncesi yapılan eksper araştırmaları sonucunda yeterli malzeme ve gerekli eleman tespiti yapmaktadır. Taşınacak her türlü eşya üstün şekilde koruma altına alınmaktadır. Toz veya sudan zarar görmesin diye kraft baloncuklu naylon malzemeler ile kaplanan eşyalar çizilme, kırılma ve eskime endişesi olmadan taşınır. Firmamıza duyulan güvenin sarsılmaması için tüm taşıma malzemeleri düzenli olarak yenilenmektedir. Büyük eşyalara dahi eski usul battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Üniversite Taşımacılığı

Kurumsal Üniversite Taşımacılığı Hizmetleri

Yeni adreslerine taşınacak olan tüm dolaplar önce numara verilerek eğitimli ekibimiz tarafından de-monte edilir, daha sonra ise götürüldükleri yerde aynı düzen ile montajı yapılır. İçerisine yerleşecek olan tüm dosyalar etiket sisteminden geçerek tek tek not alınmaktadır. Dolayısı ile yerleştirilirken de aynı titizlikle muamele görürler. Kısacası eski ve yeni binada karışıklık olmaması açısından tüm taşınacak eşyaların bir listesi ve etiket düzeni vardır. Emin ellerde olduğunuzu bilmeniz açısından sitemizin referanslar bölümünden geçmişimizi inceleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için gerekli olan tüm bilgileri yine sitemizde bulabilirsiniz. Daha farklı nakliye hizmetleri almak için sitemizin arama bölümünden bulunduğunuz şehri veya nakliye türünü aratabilirsiniz. İçerisinde çok sayıda önemli bilgi ve eser bulunduran üniversitelerin taşınma hassasiyetlerini bilerek ona göre hareket eden eğitimli kadromuz ve tecrübe sahibi firmamız 18 yıllık mazisi ile sizlere büyük bir güven vermektedir. Kontrolleri düzenli olarak yapılan araçlarımız kendimize ait olup taşeron firmalar ile bir bağlantımız bulunmamaktadır. Hatta firmamızda 5 yaşın üzerinde araç barındırmayız ve araçların gereken bakımını hiç aksatmadan üstleniriz. 1997 yılından bu yana bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

Taşımacılığın ne kadar büyük bir sorumluluk gerektirdiğinin farkında olarak attığımız her adım bize ikiye katlanarak geri dönmüştür. Tercihinizi doğru yönde yaparak firmamızı seçtiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz. Ege Tur Taşımacılık olarak üniversite taşımacılığı kadar önem verdiğimiz diğer kurumsal hizmetler arasında arşiv ve kütüphane taşımacılığı olduğunu da belirtmek isteriz. İzmir ve İstanbul şubelerimizle hizmet verip, Türkiye’nin her iline sorunsuz nakliye işlemi uyguluyoruz. Evden eve nakliyat firmaları arasında aranan isimler arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tek parça eşya teslimini bile büyük bir özen ile yaparak sizlere verdiğimiz değeri ispat ettiğimizi düşünüyoruz. Eğer sizde nakliyat sorunlarınıza kalıcı çözümler arıyorsanız haftanın 7 günü ve 24 saati sınırsız hizmet veren çağrı merkezimizi aramaktan çekinmeyin. Güvenilir araçlar ve uzman bir kadro ile çalışmak alacağınız riski sıfıra indirmek için yeterli olacaktır. Firmamız sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır. Verdiğimiz hizmetin kalitesinin arkasında olmaktan onur duyarız.